Sponsorlu Bağlantılar

[ Güncel ] Videoları Nasıl Ters Çeviririm.?

1.884 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda yanlışlık ile Kayıt Cihazınızı ters tuttuğunuzda yada değişik açılarda tutarak çektiğiniz videoları youtube veya diğer video kanallarına attığınızda ters olarak oynadığını görmüşünüzdür. Ters olarak çektiğiniz videoları düzenleyerek tekrar atmak ise zaman alacak ve sizi uğraştıracaktır.

Bu konumuzda ters oynayan videoları nasıl düz olarak çevirebiliriz bunun hakkında basit bir şekilde sizlere göstereceğim. Ters videoları çevirmek için İnternet üzerinden araştırdığınızda karşınıza bir çok program gelecektir. Ama ben sizlere Windows 7 – Windows 8 üzerinde gelen Movie Maker programı ile nasıl çevirebiliriz bunu anlatacağım.

Movie Maker programı ile birlikte  bir çok programlar var bunlardan bir kaçının adını verecek olursak ; Virtualdub , Free video flep , Gom Player gibi akla gelen programlar mevcut ;

Movie Maker ile Nasıl video Ters Çevrilir ;

Yukarıda izlediğiniz video ile kolayca videolarınızı ters çevirebilir ve harici olarak başka program ile kafanızı karıştırmamış olursunuz.

Tags – Etiketler ;

Ters videoları çevirme , videoları nasıl ters çevirebilirim , ters oynayan videoları çevirme , ters video oynatma , ters oynayan videolar , video , video düzeltme , videoları nasıl düzeltirim , video maker , Movie Maker , Movie Maker ile Video  , Ters çekilen video düzeltme , Video yönünü değiştirme , Ters video düzeltme programı 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın