Sponsorlu Bağlantılar

[ Güncel ] Tango’da Kullanıcı Nasıl Şikayet Edilir?

960 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tango İnternet üzerinden text mesaj,sesli arama,görüntülü arama yapabileceğiniz popüler uygulamalardan biridir. Bununla birlikte Tango Yakın çevreden , Global , Tanıyabileceğiniz kişiler ile arkadaşlık çevrenizi artırabiliyorsunuz.

Böyle olunca Tango üzerinden istenmeyen rahatsız edici Arkadaşlık teklifleri’de gelebilir , sizi rahatsız eden bu arkadaşlık tekliflerine istemediğiniz kişileri Tango’ya şikayet edebilirsiniz. Tango’da kullanıcıyı nasıl şikayet edebilirim ?

TANGO ÜYESİNİ ŞİKAYET ETME ;

Bunu yapmak aslında çok kolay size gelen Tango Kullanıcısı ( Tango Member ) üzerine geliyoruz.

Tango kullancı şikayet etme

 

1 Numaralı Resimdeki … işaretli yere basıyoruz ve yeni açılan 2 numaralı pencerede Kullanıcıyı Şikayet Et kısmına giriyoruz.

 

tango Bu kişiyi Bildir - Tango şikayet etme

 

Tango şikayet et Kısmına girdik den sonra , Size şikayetin hangi konuda olduğu hakkında yeni bir pencere açılacak burada cinsel içerik , Şiddet unsuru içerik, Suistimal bulunan içerik, istenmeyen posta ve Diğer konulardaki şikayetleriniz hakkında bilgi işaretleyerek Evet butonu ile şikayet edebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın