Sponsorlu Bağlantılar

Tango’da Grup Sohbeti Nasıl Yapılır ?

667 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tango Yeni Güncellemeler ile bir çok özellik ile beraber geldi, bu özelliklerden bir kaçı , video mesaj yollayabilme , grup sohbet’de rahatsız edilme gibi bir çok özelliği yanında getirdi. Tango üzerinde sohbet bölümünde Grup Sohbetinin nasıl yapılacağı hakkında buradan kısa bir bilgi vermek istiyorum.  Tango’da sohbet etmek istediğiniz kişileri seçmek için sohbet edeceğiniz birini seçiyoruz  >  Konuşma penceresini açıyoruz.

tango grup sohbeti

 

yukarıda Örnek Resimde 1 Numaralı Yeşil Kutu içerisinde … işaretine basıyoruz . Açılan pencerede 2 Numaralı Yeşil pencerede Grup Sohbeti yazan yere giriyoruz.

Bu Kısım’da Sohbet’e dahil edeceğimiz kişileri işaretleyerek Sohbet’e Dahil Ediyoruz ve Grup sohbetine başlıyoruz. İsteğe göre Bu grup sohbetine bir isim’de verebiliyoruz. Grup sohbetinden nasıl çıkarım sorusuna gelince eğer istiyorsak 1 numaralı yeşil pencere’deki … işaretine basarak açılan pencere’de sohbetten Ççk butonu ile sonlandırma yapabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın