Sponsorlu Bağlantılar

Google Play’de Ücret iade işlemi nasıl yapılır?

1.105 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google Play Store veya Apple Store olsun , Akıllı telefonlarda bir alış veriş yaptığınızda satın aldığınız app uygulamaları ücretli veya ücretsiz olabilir. Ücretsiz indirdiğiniz uygulamaların yanı sıra Satın alarak telefona indirdiğiniz uygulamalar karşısında bir bedel , para ödemek durumundasınız. 

Google Play Store satın alma işlemi sonucunda ücret iade işlemi nasıl yapılır ? bununla ilgili bilgi aktarmaya çalışacağım. 

Para Geri Ödemesi için ne yapılır? 

izinsiz satın alımlar yapılıyor kredi kartınızdan haberiniz olmadan para çekiliyorsa bununla ilgili olarak Google bir açıklama yapmıştır. 

  • izinsiz alış verişlerde
  • satın aldığınız ve çalışmayan hata veren uygulamalarda 
  • yanlışlıkla satın aldığınız veya beğenmediğiniz satın alımlarda duruma göre yardımcı olabiliyorlar. 

google-store-iade-ve-geri-odeme-nasil-yapilir

Yetkisiz satın alımlar , Bozuk Ürün , Yanlışlıkla Satın Alımlar gibi geri iade ile ilgili forum doldurmanız gerekecektir. Bunun için “https://support.google.com/googleplay/answer/2479637?hl=tr&vid=0-190241541028-1477597747824” adresini tarayıcıya yapıştırın ve gideceğiniz site üzerinde hesabınız ile giriş yaparak iade işlemlerini başlatabilirsiniz. 

Arama Tags & Etiket ;

google play ücret iadesi , google store play ücret geri iadesi , google store play para iade nasıl gerçekleşir , google store play para iadesi nasıl yapılır , ücret geri alma , yanlışlıkla alım yapma , para iadesi 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın