Sponsorlu Bağlantılar

Google+ Plus hesabı nasıl silinir?

399 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konumuzda Google+ Hesabını nasıl silerim , Google+ hesabını nasıl iptal ederim soruları ile sitemi ziyaret eden kullanıcılar hakkında bilgi vermek istiyorum. ilk önce Google+ nedir kısaca bunun üzerinde duralım. Google Plus Bir arkadaşlık paylaşım sitesi gibi görebilirsiniz . Google+ Biraz değişik platform üzerinde çalışmaktadır. Bu konuda Google+ hakkında geniş bilgiye sahip olmak için konuyu “http://tr.wikipedia.org/wiki/Google%2B” adresinden erişebilirsiniz.

Şimdi Asıl konumuz gelince Google+ ( Google Plus ) üyeliğini nasıl silerim Bunun için  https://plus.google.com/downgrade/   link erişim yapabilirsiniz.  Burada Google+ Id ve şifreniz işe giriş yaparak Google Ürünlerini silmek için ürünleri görebilirsiniz. Burada Silmek istediğiniz Ürünleri işaretleyerek Aşağıda bulunan Seçili Ürünleri Kaldır sekmesine ile hesaplarınızı silebilirsiniz. Burada Önemli olan bir konu Silme işleminden önce uyarıları okumanızdır Seçtiğiniz ürünleri sildiğiniz de silen verileri tekrar geri getiremiyeceğiniz dir.

Arama Tags – Etiketleri ;

Google+ hesap kapatma , Google+ nasıl silinir , Google plus silme , Google+ hesabını kapatma , Google+ Nedir , Google plus , Google plus hesap silme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın