Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome yer İmi şifreleme

657 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Tarayıcısı Olarak Google Chrome kullanıyorsunuz, İnternet’de sörf yaparken güzel hoşunuza giden bir sayfa yada Site denk geliyor ,benimde yaptığım gibi bu siteleri yada sayfaları Yer imlerine ekleyerek hızlı bir şekilde kullanıma yada ulaşmayı sağlıyorsunuz. Bilgisayarınızı ferdi yada ikinci bir kişi ile paylaşıyorsanız bu yer imlerini onlardan yada bir başka yabancı kişinin gözünden korumak isteye bilirsiniz.

 

Bu korumayı sağlamak için bir Eklenti den bahsetmek istiyorum bu Eklentin ismi  Secure Bookmarks Bu eklentiyi kurduk dan sonra Sizden bir şifre isteyecek şifrenizi belirledik den sonra artık sık kullanılan ( Yer imlerinizi ) kullanmaya başladıkça şifre soracaktır.

https://chrome.google.com/webstore/detail/secure-bookmarks/leocjgngiajhfiikjolfhcpiokgbinep/related” adresinden indireceğiniz eklenti ile yer imlerini şifreleme yapabilirsiniz. Böylece sizin dışınızda yer imlerini  artık bundan sonra yer imleriniz güvenlik altında olacaktır, yer imi şifreleme konusunda farklı eklentilerde mevcuttur, bunlar arasında en iyisi sizler için tercih ettik.

Arama Tags & Etiket;

yer imi şifreleme, sık kullanılanlar şifreleme, sık kullanılanları kapatma, yer imi şifreleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın