Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome : Ücretsiz Bedava Format Dönüştürücü Eklentisi

1.052 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bildiğiniz gibi Mozilla açık kaynaklı bir web browser’dir. Bir kullanıcı için geliştirilmiş eklentiler ile mozilla kullananların işini kolaylaştırmıştır. Bu konumuzda ise Google Browser için bahsedeceğim Google Chrome kullananlar için’de bir çok eklentiler hayatı ,internet kullananlar için kolaylaştırılmıştır. Biraz araştırma yaptığınızda ise bir çok eklentinin dolaştığını göreceksiniz.

Bu konumuzda ise internet üzerinden dosya dönüştürücü program yada bir site araştırma yaptığınızda bir çok şey ile karşılaşa bilirsiniz . Bende şimdi bu konu üzerinde duracağım program yada site kullanmadan google chrome kullananlar için güzel bir eklentinden bahsedeceğim.

https://chrome.google.com/webstore/detail/zamzar-convert-files/dhkddichhdneakoipnkclldommdcplil?hl=tr” eklenti adresi buradan indirerek kullanabilirsiniz. 

Bu Eklentimizin adı ZamZar Bu eklenti Google Chrome kurduğumuz an itibari ile bir çok Format’daki Dosyayı Başka Formatlara dönüştürebilirsiniz.Oldukça kolay olan bu eklenti le bir çok Dosyaları pdf, docx, doc, pub yada resim formatlarını png, pjg, gif, yada video formatındanki 3G,3GA,MP4,MPG,VOB gibi yada Cad,arşiv dosyalarını dönüştüre bilirsiniz. Bu Eklentiyi indirip dilediğinizce kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın