Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome : Rss ( Abone ) Takip Eklentisi

537 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Rss konusu üzerinde duracağız ilk önce Rss hakkında bilgi vermek istiyorum. Rss Nedir ; Real Simple Syndication İngilizce karşılığı olarak geçer , Güncel Verileri,haberleri takip etmek için kullanılan bir veri bilgilendirilmesidir. şöyle dersek bir haber sitesini takip etmek için Rss okuyucu ile takip edebilirsiniz.

Rss  ‘leri takip etmek için çeşitli bilgisayarınıza yüklenen programlar vardır. biz bu konumuzda Google Chrome tarayıcısı kullananlar için RSS Okuma eklentisinden bahsedeceğiz.

https://chrome.google.com/webstore/detail/rss-subscription-extensio/nlbjncdgjeocebhnmkbbbdekmmmcbfjd?hl=tr” adresi üzerinden eklentiyi kurabilirsiniz.

Bu eklentinin adı Rss Abonelik Uzantısı Bu uzantıyı Chrome tarayıcısına kurduk dan sonra artık güncel bilgilerinizi bu akış üzerinden takip edebilirsiniz.Bu eklentiyi kurduk dan Yahoo ve blog üzerinde gelmekte bununla birlikte istediğiniz siteyi veri akışı ile takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın