Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Kayıtlı Şifreler Nasıl Görebilirim?

1.448 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konumuzda Google Chrome Kayıtlı Şifreleri Nasıl görebiliriz üzerinde duracağız. Google Chrome kullanıcı şifremi hatırlat yaparak uzun zaman blog sitelerine şifre yazmadan kayıtlı şifremiz ile girip çıkabiliriz , Sonra başka yerden yada başka browser den kullanıcı bloga giriş yapmak istedik ama şifremizi hatırlamıyoruz. Google Chrome üzerindeki şifremizi öğrenmemiz gerekir o zaman ne yapmak gerekir buna cevap verelim.

İlk önce Google Chrome açıyoruz. sonra Google Chrome Browser adres yerine  chrome://settings/passwords  yazarak entere basıyoruz

 

Bu Komutu Yazdık dan Sonra karşımızı kayıtlı kullanıcı adı ve Şifrelerin listelendiği bir pencere açılacak.  ******* yıldızlı şifreleri göreceksiniz. 


şifrelerimizi görmek istiyorsak Göster Butonu bastığımızda  kayıtlı şifreleri göreceğiz.

 

Google Chrome üzerinden   chrome://settings/passwords bu komutu bilmiyorsak Diğer bir yöntemle Nasıl Yapılır bunu Video olarak izleyelim.


yukarıda video’da sizlere Google Chrome Kayıtlı Şifreler nasıl bakılır? konusunda bilgi vermeye çalıştım, Ayrıca chrome kullanarak yıldızlı şifreleri görme yazımızı ayrıca okuyabilirsiniz. Yıldızlı şifreleri daha önce girdiğinizde kayıt chrome kayıt etmiş ise bu şekilde görebilirsiniz. Bu özelliği Chrome ve Yandex tarayıcılarda aynı zamanda görebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın