Sponsorlu Bağlantılar

Globososo.inspsearch.com Sayfasını Nasıl Kaldırılır?

502 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Yazımızda globososo.inspsearch.com Sayfasını AdwCleaner Programını indirim kurarak Anlatmaya yada isterseniz program kurmadan nasıl kaldırıcağımızdan bahsedeceğim.

Bu Yönlendirme sayfası Globososo.inspsearch.com bilgisayarınıza indirdiğiniz demo – Ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bilgisayarınıza bulaşarak Web Tarayıcılarınızın ayarlarını değiştirerek her açtığınızda sizi bu sayfaya yönlendirirler Bu zamanla bilgisayarınızda yavaşlamasını sağlayan sahte arama motorudur.

Şimdi Gelelim Bu programı Nasıl Kaldıracağız Başta dediğimiz gibi “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresinden  indiriyoruz. Bu programı indirip kuruyoruz ve çalışan tüm programları kapatarak ;

adwcleaner scanner virus

Scan Butonu ile bilgisayarımızı iyice taratıyoruz.

adwcleaner scanner

Bilgisayarımızı Taratıkdan sonra Globososo.inspsearch.com ile ilgili girdileri bularak işaretliyoruz ve Clean Butonu ile siliyoruz. Bu işlemi Yaptık dan sonra bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz.

Bilgisayarımızı Yeniden Başlattıkdan sonra Masaüstünde Web Tarayıcıların kısayollarını google chrome-mozilla-explorer bunların özelikler kısmına girerek http://www.Globososo.inspsearch.com  uzantısını siliyoruz.

Remove Globososo inspsearch

Resimdeki görüldüğü gibi http://www.Globososo.inspsearch.com Url uzantısını siliyoruz. Bu uzantıları masa üstündeki tüm web tarayıcıların özellikler bölümüne girerek temizliyoruz.

Artık Son işlem olarak da Tarayıcıların Ana Sayfa ‘larını google yada başka istediğiniz bir siteye girerek değiştirmeniz. Böylelikle bu sayfadan kurtulmuş olacaksınız.

Program Kurmadan Kaldırma ;

Aramasayfam.com için hazırladığım bu video aynen Globososo.inspsearch.com içinde yapabilirsiniz metot aynı arama kelimeleri farklı olacak tabi ki video izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın