Sponsorlu Bağlantılar

Galerideki fotoğraflar durduk yere neden siliniyor

82 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Android cihazlarda Galerideki fotoğraflar gözükmüyor, başka uygulamalarda görünüyor problemi çözümü hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Sizlerden gelen sorulardan biride galeri içinde bulunan fotoğraflar görünmüyor, bunun dışında diğer uygulamalar üzerinden galeri içindeki fotoğraflara baktığımda görebiliyorum. Bununla ilgili problem nedir, bu sorun nasıl düzelir konusunda sorular gelmektedir.

Böyle durumlarda otomatik yedeklemeler veya otomatik senkronizasyon kaynaklı olabilmektedir. Telefonun Galeri ayarları üzerinden giriş yaparak senkronizasyon ayarlarını iptal ederek kapatınız.

Böylece galerinizde bulunan fotoğraflarınız silinmeyecektir. Eğer sorun hala devam ediyorsa depolama alanını optimize ederken benzer resimleri silebilmektedir.

Resimler cihazda yer kaplamasın diyerek küçük boyutlu resimleri saklayarak diğer büyük benzer fotoğrafları silmektedir.

Ayrıca bunun dışında Cloud yedeklemesi yapıyorsanız Cloud alanına kaydettikten sonra galerideki fotoğrafları silmektedir. Büyük olasılıkla sorunun kaynağı bundan kaynaklıdır.

Bu verdiğimiz püf noktalarını dikkat ederek galeride kendiliğinden silinen resimleri kurtarabilirsiniz. Sizlerin de bu konuda tecrübeleriniz varsa bizimle konunun altında yorumlar sekmesinden paylaşabilirsiniz. KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın