Sponsorlu Bağlantılar

flash oyunda beyaz ekran sorunu nasıl çözülür?

1.595 views
Sponsorlu Bağlantılar

Evinizde veya işyerinde canınız sıkıldığında vakit geçirmek için internetde sörf yapar veya bir oyun sitesine girerek oyun oynamayı canınız isteyebilir veya erkek , kız çocuğunuza bir flash oyun sitesinden oyun açarak oynamasını istemeniz kadar doğal bir şey yoktur.

Bu anlatımda girdiğiniz flash oyun sitesinde oyunu açtığınızda beyaz ekran sorunu yaşıyorsanız bu nasıl çözülür bununla ilgili olarak basit bir çözüm yolu anlatacağım.

Flash Oyunda Beyaz Ekran Sorunu yaşıyorsanız yapılması gereken adımları aşağıdaki izleyebilirsiniz. 

flash-oyun-beyaz-ekran-sorunu-nasil-cozulur

Web Tarayıcınızın adres çubuğuna “chrome://plugins” komut dizini yazın ve enter tuşuna bastığınızda karşınıza bir ayarlar paneli açılacaktır.

2 numaralı yerde işaretlenmiş kutucuk’da “Adobe Flash Player” yazılı yerde gördüğünüz ( 3 ) “Çalışmasını her zaman izin ver” kutucuğunu işaretleyin. Böylece flash oyun beyaz ekran sorunu çözülmüş olacaktır.

Arama Tags & Etiket;

flash oyun sorunu , flaş oyun beyaz ekran sorunu , flash oyunlarda beyaz ekran geliyor , flash ekranda beyaz pencere açılıyor , beyaz ekran sorunu , beyaz ekran hatası , beyaz ekran sorunsalı , beyaz ekran sorunu nasıl çözülür , oyunlarda beyaz ekran sorunu çözümü , oyun sitesi 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın