Sponsorlu Bağlantılar

Firefox “Kapatılan Sekmeyi Aç Etkin” Değil Hatası

621 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcılar üzerinde İnternet’de gezinti yaparken kısayolların önemi bir kere daha çıkmıştır. Firefox ( Mozilla ) Web browser kullanırken “kapatılan sekmeyi aç” özelliği bir şekilde pasif olarak görüne bilir. Bunun nedenlerin’den biri bilgisayarınıza yüklediğiniz deneme veya ücretsiz yazılımların bulaştırmış olduğu hijackers yani tarayıcı virüsleridir.

yeni kapatılan sekmeler - yeni kapatılan pencereler

Yanlışlık ile tarayıcınızda bir sayfayı kapattığınızda bunu geri almak için Kapatılan Sekmeyi geri getirmek için “Kapatılan Sekmeyi Aç” özelliğini kullanmamız mümkün olur eğer bu durum aktif değilse bunu sorun haline getirmemek gerekir. Klavyeniz’de Ctrl + Shft + Tab tuşlarına bastığınızda kapattığınız son sayfayı geri alabilirsiniz. ama yok arkadaş ben Firefox üzerindeki özelliği kullanmak istiyorum diyorsanız yapısı bozulmuş Firefox tarayıcınızı fabrika ayarlarına geri getirmeniz gerecektir.

FİREFOX – MOZİLLA WEB TARAYICISINI NASIL SIFIRLARIM

Yukarıdaki konu başlığındaki tarayıcınızı sıfırlamayı yani fabrika ayarlarına geri dönerek bu sorunu çözmüş olacaksınız.

MOZİLLA YENİ SAYFAYI GOOGLE OLARAK NASIL AÇARIM BURADAN İNCELE

Google Arama Tags & Etiketler ;

mozilla yeni sekme açma sorunu , mozilla yeni kapatılan sekmeler , firefox yeni kapatılan pencereler , firefox yeni sekme sorunu , yeni sekme kısayolu , firefox kapatılan sekme geri nasıl açılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın