Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’dan yeni Beğeni Emojileri

1.619 views
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’da Beğeni Butonu artık bundan sonra daha renkli bir hale geldi , önceki uygulamada hepimizin bildiği gibi paylaşılan video , resimleri beğendiğinizde sadece isteğe göre bunları beğene biliyorduk . Bir ara beğenmedim butonu gelecek söylentileri bile çıkmıştı bu tam bir baltalamak olabilirdi ama böyle bir hata yapmadı , bunun yerine beğeni butonu kısmına emoji getirerek artık beğeni yerine emojiler ile duygu ve düşüncelerinizi ifade edebileceksiniz.

facebook beğeni emojileri

 

facebook beğeni emoji

Bunun için yeni beğeni ikonlarını görmek için Beğen yazan yere fare imlecini getirmeniz yeterli olacaktır. Böylece ise Emoji uygulamaları görünecek ve istediğiniz emoji – ikon seçerek paylaşımlarda duygularını beğenme ile sınırlı olmayacağını sizlere buradan duyuralım.

Arama Tags & Etiket ;

facebook beğen , facebook emoji , beğen emojisi , Facebook yeni özellik , Emoji Nasıl yapılır , Facebook , Like , Love , Haha , Wow , Sad , Angry , Beğen , Aşk , Sevgi , Gülme , Hayret , üzüntülü , Kızgın

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın