Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’da uygulama nasıl kaldırılır?

805 views
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’da oyun, uygulamalar en gözde özelliklerden biridir. Zamanla bu uygulamaları sayfanıza eklemiş olabilirsiniz. Facebookda yüklü uygulamalar nasıl kaldırılır? bu konumuzda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. 

Facebook’da kullanmadığınız yüklü uygulamaları kaldırmak isterseniz bu uygulamalar nasıl kaldırılır? vereceğimiz adımları uygulayarak basit şekilde sizde kaldırabilirsiniz.

Facebook uygulama kaldırma ;

  • Sağ üst köşede Ayarlar menüsüne giriyoruz.
  • sol panelde Uygulamalar sekmesine giriyoruz.
  • Facebook ile giriş yaptığınız oyunlar, Facebook ile giriş yaptığınız bağlandığınız uygulamalar swarm, instagram, Tinder vb. uygulamalardan hangisini kaldıracak iseniz üzerine geliyoruz ve çarpı işareti ile facebookdan uygulamayı kaldırıyoruz.

Facebook uygulama kaldırma, konusunda bu şekilde kolay yoldan kaldırabilirsiniz. Bundan sonra yüklediğiniz uygulamalar aracılığı ile duvarınızda artık paylaşım yapılmayacaktır.

Eğer bu uygulamalarının bilgilerinizi hala depoladığını düşünüyorsanız “https://www.facebook.com/help/149151751822041?helpref=faq_content” adresi üzerinden iletişime geçerek bu saklı verileri silinmesinde yardımcı olacaklardır. facebook uygulama kaldırma konusunda sorunlar, problem yaşıyorsanız yorum bölümünden yada soru & cevap sayfamıza gönderebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

facebook uygulama kaldırma 2017, facebook uygulama kaldırma 2018, uygulama kaldırma facebook, facebook uygulaması nasıl kaldırılır?, uygulama silme, facebook uygulama silme, facebook uygulaması nasıl silinir?

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın