Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’da Gif Resim Nasıl Paylaşılır?

870 views
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Gif Resim Nasıl Paylaşılır?

Son zamanlarda sıklıkla paylaşımlarda gördüğünüz Gif Resimler yani Hareketli resim , Fotoğraf Döngüsü nasıl oluşturulur bununla ilgili olarak bilgi vereceğim. Bildiğimiz gibi Gif resimler devamlı hareket eden döngülü fotoğraflardır daha önceden Facebook böyle bir özelliği yoktu yakın zamanda bu destek ile yeni özelliği de beraberinde getirdi.

Gif Fotoğraf Döngüsü Nasıl Paylaşılır?

ilk önce paylaşılacak gif resmin internet’de upload edilmiş olması gerekiyor , yani bilgisayarda kayıtlı bir gif resmi paylaşamıyorsunuz , bunun için hazır siteler üzerinden alacaksınız veya bilgisayarda bir gif resmi bir resim yükleme sitesinden upload ederek yükleyecek ve bağlantı resmini alacaksınız.

facebook gif resim2

Resmin üzerine geliyoruz , sağ fare tuşu ile Resmi yeni sekmede aç diyoruz. böylece size yeni sekme üzerinde resmin url adresini verecektir.

facebook gif resim3

Farklı açtıkdan sonra yukarıda kırmızı penceredeki link adresini kopyalıyorum ve Facebook sayfama yapıştırıyorum.

facebook gif resim

Bu link adresini facebook yapıştırıyoruz , eğer gif resim gelmez ise tekrar sayfadan çıkın ve yeniden yapıştırın , Gif resmi gördüğünüzde Paylaş butonu ile resmi paylaşabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

facebook gif , facebook gif fotoğraf paylaşma , facebook gif nasıl paylaşılır , Facebook Fotoğraf döngüsü nasıl oluşturulur , facebook da gif resim nasıl paylaşılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın