Sponsorlu Bağlantılar

Facebook sayfasını geçici nasıl dondurulur?

2.106 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Facebook sayfa dondurma, geçici kapatma nasıl yapılır? bununla ilgili sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız. Mevcut sahip olduğunuz Facebook Sayfası yönetimi, admini olduğunuz bir sayfanızı bazı nedenlerle dondurmak isteyebilirsiniz.Yayınladığınız kontrol ettiğiniz sayfaları herkes tarafından görünebilir eğer sayfayı yayından silmeden kapatmak istiyorsanız yapacağınız işlemleri aşağıdaki adımlar ile takip edebilirsiniz.

Facebook Sayfa Dondurma ;

Bu işlem sonrası sayfanız tekrar yayınlayana kadar görünmez , yani dondurulmuş olacaktır. Daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak için “https://www.facebook.com/help/184605634921611” adresi üzerinden bilgiye ulaşabilirsiniz. 

  • Sayfa üst kısımda Ayarlar
  • Genel sekmesi
  • Sayfanın Görünürlüğü
  • Düzenle
  • Sayfa Yayından Kaldırıldı bu adımı seçiyoruz.
  • Kaydet 

Bu işlem sonrası sayfanız yayından kaldırılacak geçici olarak dondurulmuş olacaktır. Eğer tekrar sayfayı yayına almak isterseniz bu işlemi tekrar takip ediyorsunuz ve “Sayfa Yayınla” adımını seçerek kaydet yapın ve sayfayı yayına alabilirsiniz.  Facebook sayfa dondurma adımı ile yönettiğiniz paylaşım sayfanızı kontrol altına alabilirsiniz. 

Sayfanızda içeriklerin paylaşımlarını otomatik zamanlı yapabileceğinizi biliyor musunuz? Sayfa üzerinde yayınlama araçları kısmından planlanmış, zamanlı paylaşımları belirleyerek istediğiniz zaman aralığında belirlediğiniz paylaşımları zamanlı olarak yapabilirsiniz. Bunu açıklama nedenim bazen uzun yola, tatile gidecek arkadaşlar sayfayı geçici kapatmayı tercih ediyorlar ama bu zamanlı paylaşım ile belirli sürelerde periyodik olarak paylaşım yapabilirsiniz böylece sayfanız devamlı aktif kalacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın