Sponsorlu Bağlantılar

Facebook “Roket Simgesi” ne işe yarar?

4 views
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook bazı bölgelerde yeni bir güncelleme ile keşfet özelliğini getirdi. Roket İkonu ile bambaşka bir yeni deneyim sunmaya hazırlanan Facebook roket ikonu ile değişik bir haber kaynağı sunmaya çalışıyor. Son zamanda hızlı bir atakla yeni özellikleri bünyesine katan Facebook‘da son güncelleme ile hikayem özelliğini duyurmuştu, Şimdide Facebook Roket İşareti ile arkadaş olmayan kişilerden bile gözden kaçan haber kaynaklarını görebileceksiniz.

roket işareti aynen instagram‘da olduğu gibi keşfet bölümünde takip etmediğiniz kişilerin video veya fotoğraf , hikaye paylaşımlarını izlediğiniz gibi , Roket Simgesi ile “haber merkezi” sayesinde arkadaşınız olmayan kişilerden gönderilen paylaşımları da izleme olanağı sunuyor.

Facebook Roket Simgesi şuan test aşamasında olduğu için henüz tam olarak kullanıma sunulmamaktadır. Yakın bir zamanda yeni gelen güncelleme ile kullanıma sunulacak olan Facebook Roket İşareti ile diğer kullanıcıların ve takip etmediğiniz, beğenmediğiniz sayfaların paylaşımlarını haber merkezinde keşfet ile izleyebileceksiniz. 

Arama Tags & Etiket ;

roket işareti, roket simgesi, roket ikonu, roket sembolü, nedir, ne işe yarar, ne demek, nasıl kullanılır, roket icon,

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın