Sponsorlu Bağlantılar

Facebook paylaşılan fotoğrafları topluca nasıl indirilir?

1.159 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal ağ platformunda ön sıralarda en çok kullanılan Facebook uygulamasında toplu resim indirme konusu üzerinde duracağız. içinde bulunduğunuz anı paylaşmak için fotoğraf, videolar paylaşabileceğiniz , Arkadaşlık platformu olan Facebook’da bu paylaştığınız görsel materyalleri resim, fotoğraf ve videoları tek seferde toplu bir şekilde indirme konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Facebook toplu resim indirme ;

Facebook‘da paylaşılan resimleri tekrar topluca indirme işlemi için üçüncü parti yazılım olarak Pick & Zip yazılımı tam bu iş için biçilmiş bir kaftan, toplu resim indirme işlemini bu yazılım ile kolaylıkla yapabilirsiniz. “http://www.picknzip.com/” adresi üzerinden Facebook hesabınız ile eşleştirme yapıyorsunuz. Eşleştirme yapıldığında bir pop-up sayfası açılacaktır.

Bu pop-up sayfasına izin vermeniz gerekiyor, “Find my Fhotos” ile Facebook üzerinde görselleri gelecektir. Tagged > Select All ile bütün fotoğrafları işaretleyerek Download my Selection yazısına bastığınızda seçili tüm görselleri indirme işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Fotoğrafları zip veya  pdf olarak indirecektir. Böylece Facebook Toplu Resim İndirme işlevini gerçekleştirebilirsiniz. 

Arama Tags & Etiket ;

albüm indirme, fotoğraf indirme, toplu fotoğraf indirme, toplu resim indirme , resim indirme topluca, toplu albüm indirme facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın