Sponsorlu Bağlantılar

Facebook izinsiz reklamları engelleme

3.911 views
Sponsorlu Bağlantılar

Facebookda Gezinirken Bazı arkadaşlarımın haberi olmadan reklam içerikli Zayıflama ilaçları , Burç Fal gibi ve buna benzer izinsiz profilerinde kendilerininde haberi olmadı paylaşımlar yapılmaktadır bazende bu gibi reklam içerikli paylaşımlarda sizide etiketleyip sizin profilinizede düşebiliyor . Böyle içeriklerde can sıkıcı ve  rahatsız edebiliyor  anca bunlarıda bir arkadaşınız sizi uyarınca farkına varabiliyorsunuz şimdi bu durumda yapılması gereken bazı oyun ve uygulamaların sizin adınıza bu reklamları dağıtmasıdır işte bu uygulamaları engelemek kaldırmaktır.

Bu yazımda bu uygulamaların nasıl kaldırılacagını anlatacağım.

1-Anlatım ;

Sağ Üst köşedeki ayarlar kısmındaki HESAP AYARLARI  kısmına geliyorum.

2-Anlatım ;

Açılan Sayfadaki Uygulamalar kısmına giriyorum

3- Anlatım ;

Uygulamalar kısmına girdiğimizde facebook’dan yüklemiş olduğunuz uygulamaları göreceksiniz

4- Anlatım ;

Bu uygulamalardan örnek veriyorum reklam içeri yayınladığını düşündüğünüz uygulamayı kaldırmak için küçük çarpı işaretine yada düzenle kısmına girerek uygulamayı kaldırabiliriz.

 

Bu anlatılan şekilde kaldırabilirsiniz.

 

Diğer bir Konuda Başkalarının izinsiz sizide etiketleyerek  sizin zaman tünelinde bu reklamın yayınlanmasını engeleyi anlatacağım.

tekrar aynı şekilde hesablar kısmından giriyoruz ve Zaman Tüneli ve Etiketleme kısmına giriyorum.

Zamanın Tünelinde Sizi bir etiketleyenin sizin onayınız olmadan etiketme yapayacağıdır.

Bunu düzenle kısmından gerekli ayarları yapabileceksiniz. Bu şekilde facebook izinsiz reklamları engellemiş, kapatmış olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın