Sponsorlu Bağlantılar

{ Güncel } Facebook Hesabı Kalıcı Nasıl Silinir?

889 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyada en çok ziyaret edilen Sosyal ağlardan olan Facebook günlük ziyaretçi sayısı 310 milyon üzerinde olduğu söylenmektedir. Facebook sayfası üzerinde gerçek kişiler veya sahte kimlik ile binlerce kullanıcı üyeliği açılmaktadır. bazı kişinin ikiden fazla üyeliği olduğunu da söyle bilirim. Bu yazımda Facebook Hesap Üyeliğini Nasıl Sileriz bunun hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Facebook Hesabını silmek için https://www.facebook.com/help/delete_account adresinden Kalıcı olarak hesabınızı silebilirsiniz.

Facebook Hesabını Kalıcı Silme

 

Hesabınızı silmek için ilk önce hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınızı şifresini ve mail adresi veya kullanıcı ID ile girdik den sonra Yukarıda Link yardımı ile hesap silme delete Account bölümüne giriyoruz Burada size bir açıkla ile ilgili olarak ;

Hesabınızı kalıcı olarak sileceğinizi ve Facebook sayfasına yüklediğiniz resimlerin geri getirilmeyecek şekilde silineceği ve hesabınızın kalıcı olarak silineceği bilgisini vermekte ve isterseniz Facebook Hesabınızın bir kopyasını alabileceğinizi size bildirmektedir. Bilgilerinizi Facebook’dan nasıl indirebilirsiniz “https://www.facebook.com/help/212802592074644” adresi üzerinden buradan öğrenebilirsiniz.  Hesabınızın silinmesi ve insanların paylaşımlarınızı görmemesi için 90 günlük bir zaman dilimi vardır. Bu zaman dilimine kadar hesabınız silinmiş olacaktır. Arkadaşlarınızın gönderdiği mesajları arkadaşlarınız görebilir ama artık siz göremezsiniz.

Tags – Etiketler ;

facebook hesabı silme linki , facebook hesabı nasıl silinir , facebook hesabını kalıcı kapatma , facebook hesabını nasıl silinir , facebook hesap kapatma , account delete facebook , facebook hesabımı geri getirilmeyecek şekilde nasıl silerim

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın