Sponsorlu Bağlantılar

Explorer Otomatik Tanımlama Şifresi Nasıl Silinir?

979 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Explorer‘da bir sayfaya ziyaret ettiğimizde bu sayfada girdiğiniz kullanıcı adı ve şifreyi kayıt etmek istediğini site sorar, Bir daha ki sefere bu siteyi ziyaret ettiğinizde kullanıcı adınız ve şifreniz tekrar girmek sorunda olmazsınız tamam dediğinizde siteye giriş yaparsanız . Mozilla – Chrome – Yandex gibi tarayıcılarda bu giriş yaptığınız kullanıcı adı ve şifreleri görmeniz mümkün ama Explorerde bunu görmeniz mümkün değil sadece bu giriş için parola ve kullanıcı adını silebilirsiniz.

Peki  Bu otomatik tamamla geçmişini Nasıl Silerim Bunu sizler için bir video çekerek hazırladım video izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

otomatik tanımlama şifresi, otomatik tanımlama kullanıcı adını yukarıda videoda anlatıldığı şekilde silebiliriz. Böylece aynı yere tekrar girerken şifre soracaktır, böylece sizden habersiz kişilerin girmesini görmesini engellemiş olacaksınız. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın