Sponsorlu Bağlantılar

en iyi wordpress döviz kuru eklentisi

166 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda en iyi döviz kuru eklentisi wordpress de hangisidir, hangi eklentiyi kullanmalıyım konusunda bu yazımızda siz takipçilerimize ve konuyla alakalı olarak araştırma yapan kullanıcılara bilgi vereceğiz.

Eklentiler kullandığınız siteleri daha iyi kullanılır, fonksiyonel hale getiren eklentileridir. Bunlar arasında da kullanıcıların dikkatini çeken eklentiler arasında döviz eklenti diyebiliriz. Sitenizin bir bölümünde kuracağınız bu eklenti ile ziyaretçilerin sırf bu eklentinin sunmuş hizmet nedeniyle tekrar gelmesini sağlayabilirsiniz.

DÖVİZ KURU EKLENTİSİ WORDPRESS

Günlük, anlık değişimleri takip edebilecekleri kullanışlı döviz kuru eklenti ile takip etmeleri mümkündür.

Haber portal ve bu tür sayfalarda kurulu olabilir fakat sizin blog sayfanıza kurmanızda mümkün kılacaktır.

EXCHANGE RATES WORDPRESS PLUGİN

En iyi döviz kuru eklentisi olarak kullanabileceğiniz bu eklenti ile popüler kripto para birimlerini ve 190 ve daha fazla para birimini desteklemektedir. Bununla birlikte çoklu dil desteği de sunan Exchange rates eklentisinin bazı özellikleri sıralamak gerekirse;

  • 190+ para birimi ve kripto para birimlerini destekler
  • Herhangi bir sayfada kullanmak için kısa kod kullanarak bunu basitleştirilebilir.
  • Sitenize ek yük bindirmeyen bir arayüze sahip
  • Otomatik güncelleme
  • Çoklu dil ve SSL desteği
  • Kullanılabilir bir arayüze sahip

Son derece kullanıma elverişli bu eklentiyi kullanabilmek için eklentiyi “https://downloads.wordpress.org/plugin/exchange-rates-widget.1.2.0.zip” adresi üzerinden zip dosyasını indirerek wp eklenti kısmından kurabilirsiniz.

Açık kaynaklı bu eklenti ile istenilen sayfaya kurabileceğiniz eklenti oldukça başarılı bir döviz kuru eklentisi olarak kullanabilirsiniz.

Bu konumuzda wp döviz kuru eklentisi arayan kullanıcılar için hangi eklentiyi kullanabilecekleri hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın