Sponsorlu Bağlantılar

Ebeveyn Filtresini Aktif etme ve Kullanımı

524 views
Sponsorlu Bağlantılar

Ebeveyn filtresi ile Çocuklarımızı bilgisayar konusunda kontrol altına almamızı sağlamaktadır. Çocuklarımızın bilgisayar başında ne kadar vakit geçireceğini hangi programları kullanacağını yada hangi oyunları oynayıp oynamayacağına , haftanın istenilen saatlerinde bilgisayar başında vakit geçirmelerini sağlamalarını yada kısıtlamalarını sağlayan Windows Vista ile gelen ve Windows 7 ile devam ve Winows 8.1 , Windows 10 eden bir uygulamadır. Bu konuda bende nasıl aktif edileceğini ve nasıl kullanılır dan bahsetmek istiyorum. sizler için hazırladığın video izleyerek konu hakkında bilgi sahibi olacaksınız umarım beğenirsiniz iyi seyirler.

Ebeneyn Filtresi Nasıl Kullanılır?


Windows üzerinde gelen ebeveyn filtreleme özelliği, çocukların bilgisayar kullanımını zamanlı olarak filtreleme yapacak, kulladığını programları kısıtlama getirecektir, Böylece extra dışarıdan satın alacağınız programlara rahip bir özellik olarak kullanabilirsiniz.  Ebeveyn Denetleme sayesinde bilgisayarda oluşturulan kullanıcı bazlı olarak’da bu filtreleme işlevini yapabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın