Sponsorlu Bağlantılar

Dijitürk Üyelik Hesabımı Nasıl iptal edebilirim ( Örnek Dilekce )

8.987 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dijitürk Üyeliğini nasıl iptal edebilirim ? Bunun için ilk önce  0 212 473 7373 müşteri hizmetlerini arıyarak Dijitürk üyeliğimin iptalini istiyorum diyerek müşteri temsilcisine konuyu açabilirsiniz. Daha Sonra müşteri temsilcisi size bir kaç soru Sordukdan sonra sizde kapatmak için yazılı bir dilekçe ve nufus cüzdanın fotokopisini fakslamanızı istiyecektir.

Siz fax numarasının güncel olması için müşteri temsilcisinden fax numarasını öğrenebilirsiniz. Daha Sonra aşağıdaki Dilekçe Örneğini Islak yazı ile yazarak Nufus Cüzdanın fotokopisi ilave ederek fakslayabilirsiniz.

 

DİGİTÜRK MÜŞTERİ HİZMETLERİNE

TALEPTE BULUNAN KULLANICI: (Ad ve Soyadınızı yazınız)

DİGİTÜRK ABONE NUMARASI: (Abonelik numaranızı buraya yazınız)

CEP TELEFONU: (Digitürkte kayıtlı telefon numaranızı yazınız.

KONU : Digitürk abonelik iptal talebidir.

İPTAL SEBEBİ: (Digitürkü iptal ettirme sebebini yazınız)

AÇIKLAMALAR: Digitürk Müşteri Hizmetleri ile ../…/20.. tarihinde yapmış olduğum telefon görüşmesinde Digitürk Aboneliğimin iptalinin gerçekleşebilmesi için iptal talebimi belirten bir dilekçe ile nüfus cüzdanı fotokopisinin 0212-473 99 99 faks numarasına faks çekilmesi halinde iptal işlemenin gerçekleştirileceği Müşteri Hizmeti tarafından bildirilmiştir.

SONUÇ ve TALEP: Yukarıda açıklamış olduğum nedenlerle Digitürk üyeliğimin İPTAL EDİLMESİNİ, İptal talebimden sonra tarafınızdan verilen Receiver’i sözleşmedeki adresimden gelip alabileceğinizi, İptal işleminin tarafınızca yapılmaması halinde ya da geç yapılması halinde ve Receiver’in tarafınızca teslim alınmaması halinde sorumluluk kabul etmediğimi bildirir, dilekçemdeki talep doğrultusunda iptal işlemimin gerçekleştirilmesini saygılarımla arz ve talep ederim. ../…/20..

İptal Talebinde Bulunan

(Ad ve Soyadınızı yazınız ve altını imzalayınız)

EKİ: Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Dijitürk Üyelik Hesabımı Nasıl iptal edebilirim ( Örnek Dilekce ) (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. merhba adem öcüt bey ben dıjıturk üyeliğimi iptal etmek istiyorum bu konu hakında yardımcı ol

    • Merhaba Ümit Bey , dijiturk Müşteri Temsilcisini aradığınızda sizi yönlendireceklerdir.

  2. Merhaba, bildilendirme için teşekkür ederim. Bu adamlar reciever’ı almak için kendileri geliyor mu gerçekten? boş yere teslim etmeye gitmek istemiyorum. Zira kurarken kendileri geliyor ama almaya gelmezler diye düşünüyorum

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın