Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} mount and blade warband çalışmayı durdurdu

2.869 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda mount and blade warband çalışmayı durdurdu hatası nasıl çözülür? bununla ilgili olarak bilgi aktarmaya çalışacağım. Bilgisayara yüklediğiniz Warband‘dan sonra bu sorunu yaşayabilirsiniz.

bu oyunu kurduğunuzda herhangi bir uyumsuzluk sorunu olup olmadığına dikkat etmek gerekir. İşletim sistemi Windows 10 , Windows 7 olsun kurduğunuz her türlü programda dikkat edilmesi gereken bir uyarıdır .

mount-blade-warband-hatasi-nasil-cozulur

Mount blade.exe hatası veya çalışmayı durdurdu sorunu için nasıl çözüm yolu bulunur? bunun için aşağıdaki adımları uygulamanızda yarar olacaktır.  Mount & Blade Warband Çalışmayı Durdurdu Hatası sorunu yüzde yüz %100 kesin bir çözümü var mıdır? bunun aşağıdaki adımları denemek gerekmektedir.

Mount & Blade Warband Çalışmayı Durdurdu Hatası Nasıl Çözülür?

  • Masaüstündeki simgeye basarak oyuna girme panelini açıyoruz.
  • Ayarlar yazan bölümü açıyoruz.
  • Ekran Ayarları bölümüne giriyoruz.
  • Pixel Shaderle Aç butonu önündeki onay işaretini kaldırın.
  • Dokuları ihtiyaç halinde yükle yazan yerdeki işareti kaldırın.
  • Gölge Kalitesi ( Düşük ) mod ayarlayın.
  • Gösterim Yönetimi ( Direct X7 ) seçiniz.
  • Saniyede Kare saniyesini 20 yapınız.

Daha sonra giriş panelinden çıkın ve panele tekrar giriş yaparak oyunu tekrar oynamayı deneyin.

2- Diğer yol ise programı bilgisayardan kaldırıyoruz. Daha sonra Bilgisayarımızı Ccleaner Programı ile kayıt girdilerini temizliyoruz ve tekrar temiz bir kurulum yapıyoruz.

Arama Tags & Etiket ;

mount and blade warband sorunu nasıl çözülür , mount and blade warband problemi , mount and blade warband ayarlar paneli, mount and blade warband hatası kesin çözüm, mount and blade warband error , mount and blade warband Windows 7 , mount and blade warband sorunsalı nasıl çözülür , mount and blade warband kesin çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın