Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} error_io_pending Hatası

386 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda error_io_pending hatası nasıl çözülür konusu üzerinde bilgilendirme yapacağım. İnternet’de bir sayfa açtığınızda sayfa görüntülenmiyor ve error_io_pending sorunu ile karşılaşıyor olabilirsiniz.  Peki bu sorun nedir ?

error_io_pending sorunu genel’de Google Chrome tarayıcı üzerinden kaynaklıdır. Diğer tarayıcılarda sorun yaşadığınız siteyi açmaya çalıştığınızda pek sorun yaşamamaktadır.  bu sorun chrome tarayıcı’da yüklü olan eklentiler veya güvenlik yazılımları kaynaklı’da olabileceğini söyleyelim.

error_io_pending Hatası Nasıl Çözülür ?

ilk önce bu sorunu çözebilmek için ilk önce Google Chrome üzerinde kullandığınız eklentileri göz atalım . Bu eklentiler arasında Vpn gibi eklentiler kullanıyorsanız bunları pasif edelim veya kaldıralım.

Proxy kullanıyorsanız normal bağlantı olarak tekrar deneyiniz. Bu sorunlar hala devam ediyor ise dns adresi değiştirebilirsiniz. Güncel dns adreslerini internet üzerinden bulabilirsiniz.

Windows Dns Adresi Değiştirme ; 

Bir başka browser üzerinden aynı sorun yaşanıyorsa karşı site tarafından sunucuların cevap verememesi gibi sorunların olacağını unutmayın. Eğer dediğimiz gibi başka tarayıcılarda bu sayfa açıyor ise google chrome üzerindeki eklentiler bu soruna sebep olmaktadır.

Arama Tags & Etiket ;

error_io_pending nasıl çözülür , error_io_pending chrome , error_io_pending windows 10

error_io_pending windows 7 , error_io_pending windows 8 , error_io_pending sorunu çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın