Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} ERR_CONNECTION_REFUSED Hatası

9.361 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Tarayıcımız’da Bir sayfayı açarken “Bu Web Sayfası kullanılamıyor”  “ERR_CONNECTION_REFUSED”  hatası olarak sayfa görüntülenemiyor sorunları ile karşılaşabiliriz. Bu sorunların nedeni Google sunucularının cevap vermemesi veya İnternet bağlantısının ağır , yavaş olmasından kaynaklı olarak Google Chrome sayfasının açmaması nedenidir.

ERR_CONNECTION_REFUSED

ERR_CONNECTION_REFUSED hatasını nasıl çözeriz bununla ilgili olarak aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

* İlk önce İnternet bağlantılarınızı kontrol ediniz Google Chrome tarayıcınız’dan başka bir sayfayı açmayı deneyin eğer aynı sorunu ondada yaşıyor iseniz İnternet Adsl Modem’in ışıklarını kontrol ediniz , Modemi bir açıp kapatarak tekrar deneyebilirsiniz.

* Dns Adreslerini değiştirmeyi deneyiniz , İnternet üzerinden güncel DNS adreslerini öğrenerek bunlardan herhangi birini kullanabilirsiniz.

Dns Adresi Nasıl Değişir ?

*  Bilgisayarınız’da Proxy Ayarlarını kullanıyorsanız erişemediğiniz sayfaları direk olarak kullanmaya çalışınız , Proxy Ayarlarını Normale Döndürebilirsiniz.

*  Chrome üzerinde vpn eklentileri kullanıyor iseniz bu eklentileri pasif edin ve kaldırınız ( Zenmate, Hotspot)

Google Arama Tags & Etiket ;

ERR_CONNECTION_REFUSED  Windows 7 , ERR_CONNECTION_REFUSED Windows 8 , ERR_CONNECTION_REFUSED sorunu yaşıyorum , ERR_CONNECTION_REFUSED çözüm , ERR_CONNECTION_REFUSED nasıl kesin çözülür

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{Çözüm} ERR_CONNECTION_REFUSED Hatası (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ya yardım ben antivirüs yükledim internet koruması filan açtım sonra kaldırdım antivirüsü artık senin yaptıgınıda yapsam olmuyo

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın