Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} Err_connection_closed hatası

3.377 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome tarayıcıda bir siteyi ziyaret ettiğiniz’de sayfa görüntülenemiyor ve “Err_connection_closed”  ilişkili olarak adresteki web sayfası , geçici olarak kullanılamıyor hatası alabilirsiniz.

Bu gibi durumlar genelde Google sunucularından kaynaklı olmaktadır. Sunucular geç cevap verdiğinden veya hiç cevap vermediğinde gitmek istediğiniz web sayfası görüntülenmiyor. Diğer bir sorunun kaynağı ise proxy bağlantısı yapıyor iseniz cach kaynaklı olabilir. peki Err_connection_closed sorunu nasıl çözülecek ?

* Proxy kullanıyor iseniz erişmek istediğiniz sayfaya direk olarak bağlantı kurunuz.

* Bağlantı yaptığınız bilgisayar’da Cacheleri temizlemek gerekebilir bunun için bu Cache Nasıl Temizlenir? konusunu inceleyebilirsiniz.

* Diğer bir yol ise dns adreslerini değiştirmek olacaktır eğer google dns adresi 8.8.8.8 – 8.8.4.4 adreslerini kullanıyor iseniz bunun yerine farklı dns adreslerini kullanın.

Dns Adresi Nasıl Değişir Bilmeyenler için ;

* IP adresini el ile oluşturduysanız bunu otomatik almasını sağlayabilirsiniz.

* Eğer Google Chrome vpn eklentileri kullanıyor iseniz bunları iptal ederek tekrar deneyiniz.

Tags & Etiket ; 

Err_connection_closed Windows 7 ,  Err_connection_closed Windows 8 ,  Err_connection_closed nasıl kesin çözülür ,  Err_connection_closed hatası alıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın