Sponsorlu Bağlantılar

eÇift Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

7.256 views
Sponsorlu Bağlantılar

Online Arkadaş Sitesi olan eçift Arkadaşlık Sitesini gün gelir’de kullanmak istemezseniz üyeliğimi iptal etmek istiyorum derseniz bunu nasıl iptal ederim diyenler için ; üyelik kapatma için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

 • eÇift Üyeliği ile giriş yapıyorsunuz
 • Profil menüsü > Üyelik Ayarlarım sekmesine giriyorsunuz
 • Profil Statünüz kısmından > Düzenle Butonu basarak
 • Profilinizi Silmek İçin Tıklayın ” Yazan kısma basarak
 • Şifrenizi girmeniz istenecek şifrenizi girerek Silme işleminiz tamamlanacaktır.

Eğer ki premium üye iseniz kullanım şartlarında belirtildiği üzere Eçift‘e yazılı olarak – mail olarak -Fax yolu ile irtibata geçerek iptali için başvurmanız gerekir. Bunun için kimlik doğrulamasını yapılması gerekir.

Arama Tags & Etiket;

eçift üyeliği, eçift nasıl kapatılır, eçift aboneliği kapatma, eçift üyelik kapatma, eçift premium üyelik, eçift aboneli kapatma, eçift nasıl silinir, eçift abone kapatma, eçift üyeliği iptal etme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

eÇift Üyeliği Nasıl İptal Edilir? (5 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Daha önceki, hesabini 6 ayligina yenilemek istiyorum, bildirdigim E mailimde ne yapmam gerekiyor…
  Tesekkür ederim.
  Süleyman Görgülü

 2. e-çift premium üyeliğinizi iptal etmek için bir ay önceden bildirmeniz gerecektir , kredi kartından çekilen ödemelerde sıkıntı olursa ve bilgi almak için e-çift destek mail adresi destek@ecift.com e-postalarını göndermenizi öneririm.

 3. Profile girip silme işlemi yapamıyorum yardım ediniz profile basınca ne üyelik iptali ne birşey yok ayrıca platinyum üye olmadan yazışma yapamıyorum ve mesajlara bakamıyorum

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın