Sponsorlu Bağlantılar

{ Çözüm } dns_probe_finished_internet Hatası

390 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcıda sörf ederken bazen  dns_probe_finished_internet sorunu yaşıyor olabiliriz bunun nedeni bilgisayarımız ile alakalı değildir. Bu sorun ve buna benzer sorunlar Google Sunucularının cevap verememesi olduğunu düşünüyorum , Google sunucularının geç cevap vermesi veya hiç vermemesi sonucu dns_probe_finished_internet sorunu yaşanmaktadır.

Bu sorunlar sık sık yaşanmasının nedeni ile çıldırmak elde değil tam bir sayfayı açacağınız zaman karşınıza böyle sorunlar çıkmaktadır. Peki bu sorunu nasıl çözeriz bu sorunu çözmek için Dns Adresini değiştirmeniz de fayda vardır. DNS adresi için internet üzerinden güncel dns adresleri bulabilirsiniz ama en makul olanı Google Dns Adresleridir. 8.8.8.8 ve alt dns adresi olarak 8.8.4.4 olarak değiştirin ve yeniden deneyiniz.

Dns Adresi Nasıl Değişir ?

dns_probe_finished_internet hatası, dns_probe_finished_internet problemi nasıl çözülür? bununla ilgili sizlere bilgiler vermeye çalıştık, bununla ilgili sizinde sorularınız varsa yorumlar kısmına sorunuzu yada sizinde çözüm yolunuz varsa tarafımıza bildirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın