Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] vosteran search arama motoru nasıl silinir?

87 views
Sponsorlu Bağlantılar

bilgisayarımızın Tarayıcını Etkileyen Bu arama motoru vosteran.com bilgisayarımıza yüklediğimiz deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcıların yapısını değiştirir sizi bu arama motoru olan vosteran search kullanmaya zorlarlar . bu arama motoru vosteran search nasıl kaldırırız ? bunun için iki değişik yol izleyeceğiz

1-Adım ;

vosteran search arama motorunu bilgisayarımızın kayıt defterini temizleyerek başlayalım . daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen vosteran.com için uyarlaya biliriz. Uygulama metot aynıdır sizin sadece yapacağınız aramasayfam yerine vosteran.com yazarak kayıt defterinden bulup düzeltmek olacaktır.

2-Adım ;

Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı kurup bu program ile taratacağız  Bu program bilgisayarımızdaki zararlı girdileri bulup silecektir bir nevi manuel temizlemenin program hali , bu program ile temizlemeden önce diğer çalışan programları kapatmakta fayda vardır.

AdwCleaner Program Nasıl kullanılır ?

bilgisayarımızda Adwcleaner programı ile tarattık dan sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size silinen dosyalar rapor halinde verecektir.

adw

 

Bilgisayarımız yeniden başladık dan sonra bilgisayarımız da yüklü olan Tarayıcıların ( Mozilla-Explorer-Yandex-Chrome ) bunların sırası ile özellikler bölümüne giriyoruz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

Tarayıcıların Özellikler bölümüne sırası ile teker teker girerek Hedef bölümünde görünen “http://www.vosteran.com” uzantısını tüm tarayıcıların özellikler bölümünden kaldırıyoruz. Unutmayınız bunu tüm tarayıcılardan teker teker kaldırıyoruz. Son olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google yada bir başka siteye ayarlayarak sonlandırıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın