Sponsorlu Bağlantılar

Triple-Search.com Sayfasını Nasıl Kaldırılır?

288 views
Sponsorlu Bağlantılar

Triple-Search.com yönlendirme sitesini AdwCleaner Programı ile kaldıracağız ilk önce bu yönlendirme sitesinin nasıl bulaştığınından bahsetmek istiyorum. Bu Yönlendirme sitesi Triple-Search.com bilgisayarınıza indirdiğiniz Demo-ücretsiz programlar aracılığı ile bulaşarak Web Tarayıcılarının yapısını bozarak her açtığınızda bu sayfayı sizi Triple-Search.com sayfasına Yönlendirecektir.

Bu Yönlendirme ile sahte arama motoruna maruz kalacaksınız ve zaman’la bilgisayarınızın yavaşlamasına da sebep olacaktır ve bu sahte arama motoru da kendi insiyatifine dayanarak ama yapmaktadır.

Peki Bu Yönlendirme sayfası olan Triple-Search.com Sitesinden nasıl kurtulacağız. ?

Bilgisayarımıza “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresinden  indiriyoruz ,Bu programı bilgisayarımıza kuruyoruz ve Diğer çalışan tüm programları kapatıyoruz.

adwcleaner scanner virus

Resim’de görüldüğü gibi Scan Yazan Buton’ a Basarak bilgisayarımızı bir taramadan geçiriyoruz.

adwcleaner scanner

 

 

Bilgisayarımızı taramadan geçirdik den sonra Bazı girdiler listelenecek Triple-Search.com ile ilgili girdileri işaretliyoruz ve Clean Butonu ile siliyoruz. Bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz.

Daha Sonra MasaÜstünde bulunan Web Tarayıcıların Kısayolarını temizlemek olacaktır. Google Chrome-mozilla-i.explorer bunların teker teker Özellikler bölümüne girerek “http://www.Triple-Search.com uzantılarını silmek olacaktır.”

triple-search remove - triple-search temizleme

 

resimdeki görüldüğü gibi “http://www.triple-search.com uzantısını siliyoruz . Daha sonra Buraları sildik den sonra Web Tarayıcılarımızın Ana Sayfa Değiştirmeden google.com yada istediğimiz bir sayfaya ayarlayarak. çıkıyoruz bu şekilde kurtulmuş oluyoruz.

Program Kurmadan Bu Sayfayı kaldırmak isteyenler için ; 

aramasayfam.com sayfasını kaldırmak için hazırladığım video izleyerek triple-search.com için aynen uygulayabilirsiniz metod aynıdır.

triple-search.com arama motoru kaldırmatriple-search.com virüslü sayfasını kaldırma için yaşanan sorunları yorumlar bölümlerinden bildirebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın