Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] Sysmenu.dll Hata ve Çözümleri

4.651 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımız her zaman stapil olarak çalışmaya bilirler bazen bir oyun yüklediğiniz’de yada bilgisayarınıza bir program kurduğunuzda sistem dosyalarına zarar vererek hatalar ile karşılaşırsınız. Bu hatalardan birde Sysmenu.dll hatası dır.  C:\PROGRA~1\System\Sysmenu.dll yükleme hata   Sysmenu.dll Belirtilen modül bulunamadı olarak vermektedir.

sysmenu hatası

Bilgisayarınızda Sysmenu.dll error hata kaynaklı bir sorun yaşıyor iseniz .! Sysmenu.dll dosyasını yeniden orjinalini bulup tekrar bilgisayarınıza yüklemek zorundasınız. Peki sysmenu.dll hata çözümünü nasıl yaparım. ? Bunun için Sysmenu.dll dosyasını “http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?sysmenu”  dll sayfasından bilgisayarınıza indiriyorsunuz. Daha sonra bu dosyayı C:\Windows\System32  klasörü içerisine atıyoruz.

Son olarak Bilgisayarınızın Win + R tuşları ile Çalıştır penceresi açarak Buraya regvsr32 sysmenu.dll  komutu yazarak bu dosyayı düzeltme yaparak işlemi sonlandırıyoruz.

Konu başında dediğimiz gibi Sysmenu.dll program veya oyunları yüklerken etkilen demiştir bu zararlı yazılımlar dan kaynaklı olarak etkienlmesi mümkün olduğu için bilgisayarımızı birde AntiMalware programı ile bilgisayarımızı derin bir tarama yapalım.

Tags – Etiketler ;

Sysmenu.dll hatası , Sysmenu.dll çözüm , Sysmenu.dll nasıl düzeltilir , Sysmenu.dll error , Sysmenu.dll nasıl

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[ Çözüldü ] Sysmenu.dll Hata ve Çözümleri (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. MERABALAR
    AYNI SORUNLA BAŞIM DERDE AMA BUNUN ORJİNALİNİ İNDİRİRKEN ÜCRETLİ Mİ İNDİRMEM GEREKECEK?

  2. nasıl indircem peki bilgisayardan çok anlamayan biri olarak yardımcı olursanız çok sevincem

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın