Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Sn.Booster Virüsu Nasıl Silinir?

106 views
Sponsorlu Bağlantılar

bilgisayarımızda AntiVirüs programları ile tarattığınız da sn.booster olarak tespit edilen ve C:\Program files içinde tespit edilen bu sn.booster.exe dosyası bilgisayarımızı devamlı olarak yormaya ve devamlı meşgul etmeye başlayacağı için bilgisayarımızda buna nazaran yavaşlamalar olacaktır.

Bu tür Virüs saldırıları bilgisayarımıza yüklediğimiz Crackli dosyalardan etkilenirler , Bu etiketlemeden dolayı sn.booster dosyasını etkileyerek Bilgisayarda taramada bu dosya virüslu olarak uyarı verir . Peki bilgisayarımızı Etkileyen Bu dosyadan Nasıl Kurtulacağız. Bunun için  bilgisayarımıza SpyHunter programını indireceğiz. Bu program ile bilgisayarımızda Güvenli Mod ile taratarak Sileceğiz.

http://www.fullprogramlarindir.com/spyhunter-full-tam-indir.html” adresi üzerinden yazılımı indirebilir ve virüs temizleme işlemini yapabilirsiniz. Bilgisayarımızı Güvenli Mod ile açmak için bilgisayarımızı yeniden Başlatıyoruz. Açılışta F8 düğmesine basarak Güvenli Mod giriş yapıyoruz ve SpyHunter programı ile taratarak sileceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Çözüldü] Sn.Booster Virüsu Nasıl Silinir? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. spyhunt ile taradım bişi bulamadı lütfen yardım edin heryere bulaştı snboter. lütdfen yarım et

    • Bir kaç Kez SypHunter ile Deneyiniz, Eğerki olmazsa MalwareByte ile güvenli Mod taratınız tekrar.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın