Sponsorlu Bağlantılar

Searchnu.com Sayfasını Nasıl Kaldırılır?

259 views
Sponsorlu Bağlantılar

Searchnu.com Yönlendirme Sayfasını AdwCleaner Programı ile Temizlemeden önce bu Sayfanın nasıl bulaştığından bahsedeceğim. Searchnu.com Sayfasi bilgisayarınıza indirdiğiniz ücretsiz – Demo programlardan bulaşarak sizin iradeniz dışında web tarayıcılarınızın yapısını değiştirerek Searchnu.com sayfasının açılmasını sağlar bunlara size bir Sahte Arama Motoru görevi yaparak sizi kendi istekleri doğrultusunda aramaya zorlarlar.

Searchnu.com yönlendirme sayfasını AdwCleaner Programını İndirip bu sayfası temizlemeye bakacağız. Bu programı “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresinden indirip bilgisayarımıza kuralım. 

Bu programı bilgisayarımıza kurduk dan sonra çalışan tüm programları kapatarak bu programı açalım.

adwcleaner scanner virus

Scan Tuşu ile bilgisayarımızı taratmaya başlıyalım.

adwcleaner scanner

Bir çok girdiler gelecektir Searchnu.com ile ilgili girdileri işaretleyerek Clean Butonu ile bu girdileri silelim.

Daha sonra bilgisayarımızı Reset atarak yeniden başlatalım.

Daha sonra yeniden başlıyan bilgisayarımızın Masaüstündeki web Tarayıcıların Özellikler Bölümüne girerek http://www.Searchnu.com url’si silmemiz gerekmektedir.

Resimde Görüldüğü gibi http://www.Searchnu.com urlsini kaldırıyoruz. buradan tamam dedik den sonra çıkıyoruz.

WEb Tarayıcılarımızın Ana Sayfa Ayarlarını da istediğimiz bir Sayfaya ayarlıyoruz. Google.com olarak ayarlayabiliriz. burayı tamamladık dan sonra bu sayfadan kurtulmuş olacağız.

Tüm Bu işlemlerin Dışında bir de Manuel olarak yapacağız program kurmadan gerçekleştirebiliriz Bunun için aramasayfam.com için hazırladığım video izleyerek Searchnu.com için uyarlayabilirsiniz.

yukarıda searchnu sayfası kaldırma için çözüm yolu vermeye çalıştık, sizde searchnu yönlendirme sayfasını kaldıramıyorsanız yorum bölümünden sorularınızı gönderiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın