Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] search.coupons-bar.com sayfası nasıl silinir?

377 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza bulaşan bu sahte arama motorlarını AdwCleaner programı ile kaldıracağız. Bu işleme başlamadan önce Biraz bundan bahsetmek istiyorum. Bilgisayarımıza indirdiğimiz demo yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak bilgisayarın internet tarayıcılarını etkiler ve sizi bu sahte arama motorlarını kullanmaya zorlarlar.

Şimdi gelelim bu sahte arama motorlarından kurtulmaya bunu iki yöntem ile deneyeceğiz.

1-Adım ; Program kurmadan kaldırma ;

Daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen search.coupons-bar.com için uygulayacağız. Uygulama yöntemi aynıdır.

 

2-Adım ; Program kurarak Kaldırma ;

Konu başında dediğim gibi Bilgisayarımıza AdwCleaner programı kuruyoruz.

adwcleaner scanner virus
Bilgisayarımıza kurduğumuz adwcleaner ile bilgisayarımızı taratmaya başlıyoruz. yalınız diğer çalışan programları kapatalım.

adwcleaner scanner

 

Bu işlemi yaptık dan sonra bilgisayarımızda search.coupons-bar.com ile ilgili zararlı girdileri işaretleyip siliyoruz. Bu işlem sonucunda bilgisayarımız yeniden başlayacaktır.

adw

 

Bilgisayarımız yeniden başladık dan sonra bilgisayarda yüklü internet tarayıcıların kısayollarının özellikler bölümüne teker teker giriyoruz.

speed find arama motorunu kaldırma

Örnek resimde olduğu gibi Hedef kısmında görünen http://www.search.coupons-bar.com uzantısını siliyoruz. bunu tüm tarayıcılarda yapıyoruz unutmayınız.

Bu işlemden sonra İnternet Tarayıcılarının Ana sayfaları search.coupons-bar.com ayarlı ise bunu google yada bir başka siteye ayarlayınız. Hepsi Bu kadar. Kolay Gelsin…

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın