Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü] $Recycle.Bin Virüs Nasıl Temizlenir?

2.576 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda bilgisayarımıza bulaşan lanet virüslerden biri olan $Recycle.Bin virüsünden nasıl kurtuluruz bunun hakkında kısa bilgi vereceğim. Bilgisayarımıza bulaşan $Recycle.Bin virüs bilgisayarlara ağ ortamından yada kullandığımız flash bellek den bulaşarak Dosyalara hızlıca bulaşırlar.

Bilgisayarınızda kullandığınız Harici Harddiskler,Flash bellek yada Hafıza kartıları ile bulaşarak taktığınız bilgisayarlara bulaştırsınız , bazı antivirüs yazılımları bulur siler ama daha sonra tekrar bu virüslü dosya olan $Recycle.Bin yine görürsünüz.

Peki $Recycle.Bin virüsünden nasıl kurtuluruz bu $Recycle.Bin virüsünden kurtulmanın en etkin yolu Kill Amvo  temizleyicisidir. Bu program ile $Recycle.Bin virüsünden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Bu virüslü $Recycle.Bin  arka planda çalışarak ram yemeye başlar işlemciyi bitirir , arka planda çalışması nedeni ile kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslara iletirler ve Bilgisayarın performansını yüksek oranda etkilediği için yavaşlamasına sebep olurlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın