Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] msvcr110.dll Hatası nasıl düzeltilir..

1.181 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar sorunlarının başında gelen virüsler , mavi ekran hataları ( blue screen ) ve dll hatalarıdır. Bu konumuzda msvcr110.dll sorunları nasıl çözülür ? bununla ilgili olarak bilgi aktarmaya çalışacağım. msvcr110.dll hata mesajı alıyor iseniz msvcr110.dll dosyasının virüsler nedeni ile zarar görmesi veya yanlış yüklemelerden kaynaklı sorunsal problemlerdir.

Bu konumuzda msvcr110.dll sorunu nasıl çözülür? bununla ilgili olarak genel olarak çözüm yolu olarak msvcr110.dll dosyasını internet ortamından işletim sisteminize Windows 10 , Windows 7 veya bir başka sürüm için 32 bit veya 64 bit yapısına göre indirip aşağıdaki yönergeler izleyerek çözmeye çalışacağız.

msvcr110.dll Problemi Nasıl Çözülür?

msvcr110.dll indirdiğiniz dosyayı aşağıdaki vermiş olduğum adımlara göre işletim sistemin ne ise ona göre klasörün içine atın ve bu dosyayı fixleyin.
(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, Win 7 , Win 10)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz . Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

 regsvr32 msvcr110.dll

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz.

Arama Tags – Etiketler ;

msvcr110.dll çözümü , msvcr110.dll Windows 10 , msvcr110.dll Windows 7 , msvcr110.dll hatası nasıl çözülür , msvcr110.dll sorunu nasıl çözülür , msvcr110.dll problemi , msvcr110.dll error , msvcr110.dll sorunsalı nasıl çözülür , msvcr110.dll kesin , msvcr110.dll yorum

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[ Çözüldü ] msvcr110.dll Hatası nasıl düzeltilir.. (2 Yorum)

Yorum Yaz

 1. merhabalar önerdiğiniz işlemi gerçekleştirdim fakat Win R tuşu ile komutu girdiğimde şu hatayı alıyorum,

  “msvcr110.dll” modülü yüklendi, ancak
  DLLRegisterServer giriş noktası bulunamadı.

  “msvcr110.dll” öğesinin geçerli bir DLL veya OCX dosyası olduğundan emin olun ve yeniden deneyin.

  Bu hata ile karşılaştım ne yapmam konusunda bir fikriniz varmı? ayrıca diğer sitelerde bulunan Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4 kurulumunuda sistemime uyumlu olanı kurup denedim herhangi bir sonuca ulaşamadım, (Bu hatayı Tom Clancys Rainbow Six Siege adlı oyunu açmak istediğimde alıyorum Ayrıca Kullandığım İşletim sistemi WİNDOWS 10 x64 pro) yardım etmeye çalışırsanız sevinirim teşekkürler.

 2. bende de aynı durum oldu. Murat Cenik’in söylediği gibi
  “msvcr110.dll” modülü yüklendi, ancak
  DLLRegisterServer giriş noktası bulunamadı.
  “msvcr110.dll” öğesinin geçerli bir DLL veya OCX dosyası olduğundan emin olun ve yeniden deneyin.
  tekrar denedim diğer 64 bir olanını ancak o da olmadı. benim işletim sistemim windows 7 bana önerebileceğin bişey var mı kardeşim??

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın