Sponsorlu Bağlantılar

linkbucks.com Yönlendirme Sayfası Nasıl Kaldırılır?

531 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu can sıkıcı linkbucks.com Yönlendirme Sayfasını Bilgisayarımıza indireceğimiz AdwClenaer Programı ile yada Registry kayıtlarını temizliyerek kaldırabilirsiniz. Bu sayfalar genelde bilgisayarınıza indirdiğiniz free-demo-ücretsiz programların aracılığı ile bulaşırlar ve web browserlerin yapısını değiştirerek sizi linkbucks.com sitesine yönlendirmiş olurlar.

Şimdi Gelelim linkbucks.com Sitesini Nasıl Kaldırırız. ?

ilk önce size aramasayfam.com için hazırladığım video izleyerek aynen linkbucks.com sitesi için bu formülü  uygulayabilirsiniz.

Video ;

 

Bu video izleyince biraz fikriniz olmuştur. Şimdi Gelelim Bilgisayarınıza Adwcleaner programı indirerek yapmaya. Bu Programı “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” buradan indirerek başlayalım.

Bu programı indirdik den sonra bilgisayarımıza kuruyoruz. Daha sonra programı çalıştırıyoruz burada dikkat edilmesi gereken bu program haricinde çalışan programların tümünü kapatalım.

adwcleaner scanner virus

Bu programı açıyoruz ve SCAN butonu ile bilgisayarımızı çalıştırıyoruz.

adwcleaner scanner

Bilgisayarımızı tarattık dan sonra bilgisayarımızdaki zararlı girdiler gelecektir. linkbucks.com ile ilgili girdileri işaretliyoruz ve CLEAN ile bu girdileri siliyoruz.Bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz.

Bilgisayarımızı yeniden başlattık dan sonra Web Browserlerin Hedef Url de bulunan http://www.linkbucks.com  uzantısını siliyoruz.

Web Browserlerin google chrome – internet explorer – Mozilla özelliker  bölümüne tektek giriyoruz ve uzantısı düzeltiyoruz

.Resimdeki görüldüğü gibi işaretli “http://www.linkbucks.com” uzantısı silmek olacaktır. Bu Uzantıyı sildik den sonra buradan çıkıyoruz ve Web Tarayıclarımızın Ana Sayfalarını istediğimiz bir anasayfaya google.com olabilir buna ayarlamak olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın