Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] ilitili com sayfası nasıl kaldırılır

311 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Yönlendirme sayfası olan ilitili com sayfasını bilgisayarımıza indireceğimiz AdwCleaner Programı ile kaldırmayı göstereceğim. Bu sayfayı kaldırmadan önce bu sitelerden bahsedeceğim. Bu Siteler bilgisayarımıza indirdiğimiz Demo ve Ücretsiz yazılımlardan bulaşarak web tarayıcıların yapısını değiştirerek bu sitelere yönlendirme sağlayarak zorunlu olarak bu siteleri kullanmasını zorlarlar.

şimdi Gelelim bilgisayarımıza indireceğimiz “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresinden indirin ve kurarak bu işleme başlayalım.Bu programı bilgisayarımıza kurduk dan sonra çalışan tüm programları kapatarak sadece bu program ile bilgisayarımızı taratalım.

adwcleaner scanner virusProgramdaki SCAN butonu ile taratarak bilgisayarımızdaki tehlikeli girdileri tespit edelim.

adwcleaner scannerBilgisayarı tarattık dan sonra ilitili.com ile ilgili tüm Girdileri işaretleyerek Clean Butonu ile siliyoruz. Bu Girdileri sildik den sonra bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz. Bilgisayarımızı yeniden başlattık dan sonra Masa Üstü’ndeki Web Tarayıcıların Yandex-Mozilla-Explorer-Chrome tarayıcıların Özellikler Kısmına girerek http://ww.ilitili.com uzantısını Sileceğiz.

ilitili com sayfasını KaldırmaResimde görüldüğü gibi http//www.ilitili com sayfasını kaldırıyoruz. ve Buradan Çıkıyoruz. Bu işlemleri gerçekleştirdik den sonra Web Tarayıcıların Ana sayfalarını ilitili .com ise bunları google yada istediğiniz bir şekilde düzenleyerek bu sayfadan kurtulmuş olacaksınız.

Programsız Kaldırma ;

Aramasayfam için Hazırladığım video izleyerek aynen ilitili sayfası içinde uygula bilirsiniz Metot aynıdır. sadece yapmasınız gereken aramasayfam adresi yerine ilitili sayfası olarak değiştirip uygulamaktır.

Arama Tags & Etiket;
  ilitili sayfası kaldırma, ilitili kurtulma, ilitili temizleme, ilitili nasıl silinir, ilitili chrome , ilitili virüs, ilitili remove

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın