Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] Hold Page Eklentisi ( Plugins ) Nasıl Kaldırılır?

606 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcısı Google Chrome Etkileyen bu tarayıcı kaldırmak için bir çok adımları takip edebilirim. Hold Page eklentisi tarayıcılarımıza bilgisayarımıza yüklediğimiz deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşır ve tarayıcı etkiler şimdi tarayıcımızı gasp eden Hold Page Eklentisini nasıl temizleyeceğiz.

1-Adım ; 

Daha önce den Easy Tab uzantısı ( Eklentisini ) kaldırmak için hazırladığım video izleyerek aynen Hold Page Eklentisi için uygulayabiliriz.

2-Adım ; 

Google Chrome Diğer Araçlar  >> Uzantılar >> bölümüne giriyoruz burada geliştirici modu İşaretliyoruz.

google uzantı silme

Geliştirici Modu işaretlediğiniz de kaldıramadığınız uzantıların altında kimlik : cknebhggccemgcdsdsidipinkiffdfds gibi karışık karakterli kimlik bilgileri çıkacaktır. Sizin yapmanız gereken burada Win + R tuş takımı ile çalıştır penceresine ” C:\Users\%username%\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\” tırnaklar olmadan yapıştırın ve yukarıda kaldırmadığınız Hold Pag uzantısının kimlik numarasını bulun ve siliniz.

 

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanılır ;

 

3-Adım ;

Diğer Bir adımda Win + R çalıştır penceresini açarak regedit.exe komutunu yazın ve enter basarak kayıt defterini açınız . Burada şu adımları izleyiniz ;

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Google\Chrome klasörü altında ExtensionInstallForcelist klasörünü bulun ve sağdaki karışık karakterli uzantı kimliğini siliniz. Daha Sonra Bilgisayarınızı AdwCleaner programı ile taratın.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın