Sponsorlu Bağlantılar

Heydex.com Sayfasını Kesin Şekilde Kaldırma

655 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza indireceğimiz AdwCleaner Programı ile bu Sayfayı nasıl kaldıracağımızı anlatacağız , ilk önce bilgisayarımıza bu programı indirmeden önce bu programın naasıl bulaştığından biraz bahsediyim ;

Bu heydex.com Sayfası bilgisayarımıza indirdiğimiz Demo programlar yada ücretsiz yazılımlar tarafından bulaşırlar ve ana sayfayı ve url kayıtlarını değiştirerek sizin bu sayfayı açmanızı zorlarlar.

Şimdi Bu heydex.com sayfasını kaldırmanın iki yolundan bahsedeceğim bu sayfayı registry kayıtlarını temizleyerek kurtulabilirsiniz diğeri ise Adwcleaner programı ile , Ben Aramasayfam.com sayfası için hazırladığım video izliyerek aynen heydex.com içinde uygulayabilirsiniz metod aynıdır.

 

Registry Kayıtlarını Temizliyerek  ;

 

Bu video izliyerek aynen heydex.com sayfasına uyarlayabilirisiniz.

 

Program ile Kaldırma

Bilgisayarımıza indireceğimiz AdwClaner programını “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” indirebilirsiniz. Bu programı bilgisayara kurduk dan sonra çalışan tüm programları kapatıyoruz ve Adwclaner programını arıyoruz.

adwcleaner scanner virus

Bu programı açtıkdan sonra SCAN tuşu ile taratıyoruz.

adwcleaner scanner

Adwclaner ile tarattıkdan sonra heydex.com ile ilgili tüm girleri işaretliyoruz ve Clean Tuşu ile siliyoruz. daha sonra bilgisayarımızı reset ederek yeniden başlatıyoruz.

Daha Masaüstünde Bulunan Web Tarayıcıların Özellikler kısmına girerek Hedef Urldeki  http://www.heydex.com uzantısını siliyoruz

Resimde işaretli olan http://heydex.com uzantısını Siliniz.

Bu uzantıyı sildikden sonra burdan çıkınız ve Explorer-mozilla-Chrome gibi tüm tarayıcılara bunu yapınız. daha sonra AnaSayfa istediğiniz bir şekilde ayarlayınız. Bu şeklde kurtulmuş olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın