Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] hdizles.com yönlendirme sayfasını nasıl silinir?

340 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza bulaşan tarayıcı gasbı olan Bilgisayarımıza yüklediğimiz deneme yazılımlar , ücretsiz yazılımlar yada girmiş olduğunuz film sitelerinden size zorla indirilmesini sağlayan programlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcılarınızı etkiler ve sizi her açtığınız sayfada bu siteye yönlendirler Peki Bu yönlendirme sayfasından nasıl kurtulursunuz.

Bunun için iki farklı yol deneyeceğiz ikisinde de çözüme ulaşa bilirsiniz hangisi kolayınıza giderse onu deneye bilirsiniz.

1-Adım ;

Bilgisayarımızın Registry kayıtlarını temizleyeceğiz bunun için daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen  hdizles.com sayfası içöin uygulaya biliriz uygulama metodu aynıdır.

2- Adım ;

Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı kurup bu program ile kaldıracağız , Bu program ile Tarama işlemi öncesi diğer programları kapatarak taratma da fayda vardır.

 

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanılır ?


Bilgisayarımızı AdwCleaner programı ile zararlı kodları sildik den sonra bilgisayarımız yeniden başlayacaktır . Bilgisayarımız yeniden başladık dan sonra bilgisayarda silinen zararlı kodları ve girdileri size bir rapor halinde sunacaktır.

adw

Bilgisayarımızda yüklü olan tarayıcıların Özellikler bölümüne teker teker giriyoruz bunu tüm tarayıcılarda uyguluyoruz

rapid-seacher sitesini kaldırma

Tarayıcıların Sırası ile Özellikler bölümüne giriyoruz ve Hedef kısmında http://www.hdizles.com  uzantısı linklerini tüm tarayıcıların özellikler bölümünden kaldırıyoruz. Daha Sonra Tarayıcıların Ana Sayfa ayarlarını Google yada bir başka siteye ayarlayarak işlemini sonlandırıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın