Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] Fantazi club yönlendirme sayfasını nasıl silinir?

323 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcıların etkileyen ve sizi zorla bu sayfaya yönlendiren fantazi club sayfasından bilgisayarımıza yükleyeceğimiz AdwCleaner program ile yada registry kayıtlarını manuel temizleyerek kurtulacağız. Bilgisayarımızın tarayıcılarını etkileyen bu fantazi club sayfası bilgisayarımıza yüklediğimiz deneme yazılımlar yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcılarımızı etkiler ve siz tarayıcıları kullandıkça sizi bu sayfaya yönlendirirler zamanlar bilgisayarınızı yavaşlatmaya kadar gider. Şimdi gelelim bu sayfadan nasıl kurtuluruz ?

Bunun için iki değişik yol ile kaldıra biliriz  bunun için aşağıdaki adımları izleye bilirsiniz .

1-Adım ;

Bilgisayarımızın Registry kayıtlarını temizleyerek başlayacağız bunun için daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen fantaziclub için uygulayabiliriz. Metod aynıdır.

2-Adım ;

Diğer Kaldırma Metot bilgisayarımıza konu başında dediğimiz gibi AdwCleaner programı ile kaldıracağız. Bu program ile tarama yapmadan önce diğer çalışan programlar var ise onları kapatarak tarama yaptırınız.

 

AdwClaner Programı Nasıl Kullanılır ;

 

Bilgisayarımızda AdwCleaner programı tarattık dan sonra Bilgisayarımız yeniden başlayacaktır. Bilgisayarımız yeniden başladık dan sonra Bilgisayarımızda silinen dosyalar kodlar hakkında size bir rapor halinde sunacaktır. adw

Bilgisayarımızda Yüklü Tarayıcıların Mozilla-Explorer-Chrome-Yandex gibi tarayıcıların Özellikler kısmına girerek Hedef kısmındaki http://www.fantaziclub uzantısını tarayıcılardan sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırmaYukarıda resimde olduğu gibi hedef kısmındaki fantaziclub uzantısını sileceğiz.Unutmayınız bunu tüm tarayıcılardan kaldırınız. son olarak tarayıcıların ana sayfalarını google yada bir başka siteye ayarlayarak sonlandırın.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın