Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} err_gfx_d3d_init hatası

775 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda oyun oynarken err_gfx_d3d_init hatası alan arkadaşlar tarafından gönderilen soruda bunu nasıl çözüm bulunur bununla ilgili olarak yöntemler ile çözmeye çalışacağım.

err_gfx_d3d_init hatası nasıl çözülür ?

Windows 7 , Windows 8 ve Windows 10 gibi işletim sistemlerinde oluşan err_gfx_d3d_init sorunu çözümü hakkında şimdi aşağıdaki adımlar ile çözmeye çalışalım.

err_gfx_d3d_init hatası

 

Belgelerim > Rockstar Game Klasörü > GTA 5 Klasörü > Settings.text belgesini açalım.

<dx_versiyon_value”2″ />

yazısını göreceksiniz. bu yazıdaki 2 yerine 0 yazıyoruz. daha sonra bu text belgesini kayıt ediyoruz. Sonra bu belge üzerine giriyoruz ve özellikler kısmına giriyoruz.

Burada Öznitelikler ; Salt Okunur ve Gizli sekmelerini göreceksiniz bunlar her ikisi’de işaretsiz olacaktır buna dikkat edin ve uygula ve tamam diyerek çıkın ve oyuna yeniden girmeyi deneyin.

Arama Tags & Etiket ;

err_gfx_d3d_init hatası , err_gfx_d3d_init çözüm , err_gfx_d3d_init sorunu , gta 5 err_gfx_d3d_init , gta v err_gfx_d3d_init , err_gfx_d3d_init nasıl çözülür , err_gfx_d3d_init sorunsalı , err_gfx_d3d_init

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın