Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Bilgisayarda Ses Kendi Kendine Kapanıyor

8.694 views
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook sayfamdan ve iletişim formundan bana gelen soruları elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışıyorum. sizlerden gelen sorulardan biride, bilgisayarım sesi kendi kendine kısılıyor acaba virüs mu var ?

Arkadaşımızın sorusuna cevap olarak ; Windows çalışırken Skype veya buna benzer programları arka planda çalışıp çalışmadığını denetler Windows bunu çalışmıyor olsa’da böyle algılarsa sesleri kapatmaya gider , yani örnek verecek olursak radyo’da müzik dinliyorsunuz telefon çaldı o anda eliniz hemen sesi kapatmaya gitti işte bu olayda böyle gerçekleşiyor skype yada başka bir program ile konuştukdan sonra hala ses kısık az geliyorsa bunu ortadan kaldırmak gerekiyor.

Şimdi Gelelim bununla ilgili olarak bu problemi ortadan nasıl kaldırırız.

Başlat > Denetim Masası > Ses Ayarlarına giriyoruz.

bilgisayarda kendi kendine kapanan ses

 

Üst Sekme’de 1 Nolu İşaretli kısımdaki gibi İletişim Kısmına giriyoruz Burda ise 2 Nolu işaretli yerdeki gibi Hiçbir şey yapma olarak işaretliyoruz ve bu sorun ortadan kalmış oluyor.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Çözüldü] Bilgisayarda Ses Kendi Kendine Kapanıyor (6 Yorum)

Yorum Yaz

  1. bende sorun var sizin dediğiniz gibi yaptım sonuç değişmedi hala aynı sorunla mucadele ediyorum ses hala kapanir açiliyor kendi kendine farklı bir çözüm varsa yardımcı olabilirsiniz düzelsin diye format attim ve sorun hala devam ediyor acaba ses kartiyla alakali bisey mi ??

  2. Allah razı olsun ya aylardır çözemediğim sorunu çözmüş oldum çok teşekkürler.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın