Sponsorlu Bağlantılar

Aartemis.com Sayfasını Nasıl Kaldırılır?

500 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu site bilgisayarınıza indirdiğiniz free – ücretsiz – demo programlar aracılığı ile bulaşırlar ve web Browser tarayıcınızın anasayfasını aartemis.com olarak değiştirirler. bilgisayarınıza indireceğiniz AdwClenaer Programı ile nasıl temizleyeceğinizden bahsedeceğim. 

aartemis.com  sayfasını iki çeşit metod ile temizlemeyi göstereceğim.

Bunlardan birincisi  “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresinden indirin ve bu programı bilgisayarımıza indiriyoruz. Bilgisayarımıza kurduk dan sonra bilgisayarımızda çalışan tüm programları kapatarak sadece Adwcleaner programını çalıştırıyoruz.

adwcleaner scanner virus

 

Programdaki SCAN butonu ile bilgisayarımızı taratıyoruz.

adwcleaner scanner

 

Bu program ile bilgisayarımızı tarattık dan sonra Aartemis.com ile ilgili girdileri işaretliyoruz. işaretlediğimiz bu girdileri CLEAN Butonu ile siliyoruz. Daha Sonra Bilgisayarımızı yeniden Başlatıyoruz.

bilgisayarımız Yeniden başlattık dan sonra Masa üstünde bulunan Web Browser kısayolları olan explorer-mozilla-Chrome gibi tarayıcıların Özellikler bölümünden Aartemis.com url sini silmek olacaktır. Url Silmek için Aşağıdaki video izleyebilirsiniz.

aartemis sayfasını kaldırmaResimde Görüldüğü gibi Hedef Url yazan kısımdaki 1http://www.aartemis.com linkini kaldırmak olacaktır. Bu url kayıtını temizledikden sonra . Web Browserlerin Ana Sayfalarınıda google.com yada istediğiniz bir siteye ayarlayınız.

 

Video : 

Program Kurmadan aartemis.com Sayfasını kaldırma

Daha önceden bahsettiğimiz gibi program kurmadan Registry ve Browser özelliklerini kaldırmak için aramasayfam.com için hazırladığım video izleyerek aynen aartemis.com sayfası içinde uyarlıya bilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın