Sponsorlu Bağlantılar

Cia ( Caller Identification App ) Arama Geçmişini Silme

504 views
Sponsorlu Bağlantılar

Cia ( Caller Identification App ) uygulamasını hemen hemen bilmeyen artık yok gibi , Bu programdan kısaca bahsetmek istersek bu program bir Data merkezi olup telefona bu app yüklediklerinde , uygulamayı yükleyen telefonun kişi rehberini bu data merkezine yükleyerek sizin telefon rehberini paylaşıma açıyor , Sevdiğiniz bir kişinin numarasını nasıl kayıt ettiyseniz , o numarayı sorgulayan kişiler sizin kayıt ettiğiniz isim ile görürler , eğerki sizden önce birisi bu işlemi yapmış ise onun kayıtlı ismiyle sorgulama yapar şimdi gelelim bu sorulama’da numaralar bir history ( Geçmiş Tarih ) göre listelenir eğer siz bu numaraları silmek istiyor iseniz bunun için kolay yolu var peki nasıl olacak ?

 

Cia ( Caller Identification App ) Geçmişini silmek için  ;

 

Cia Arama Geçmişini Silme

 

 

yukarıda Örnek Resimde olduğu gibi Sileceğiniz Sorgulama Kayıdını Sağdan Sola OK yönünde sola çekerek, DELETE yazısını göreceksiniz , Bu şekilde  Cia ( Caller Identification App ) Sorgulama Geçmişini Silmeniz Mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın