Sponsorlu Bağlantılar

Cia ( Caller ) Alternatif Programlar Nelerdir ?

1.352 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar , Bu yazıyı okuduğunuzda muhtemelen sizde bu konu hakkında bir araştırma içerisine girmiş olduğunuz için bu yazıyı okuyor olacaksınız. Benimde kullandığım Cia app oldukça başarı bir uygulamadır. Bu programa benzer Alternatif bir ürün aradığım için bir araştırma içerisine girdik biraz araştırdık ama bir şeyler bulamadım.

Eğer Yurtdışında yaşayan arkadaşlarında kullandığı yada sizin bildiğiniz Cia ( Caller ) uygulamasına benzer bir mobil uygulama biliyor iseniz bunu yorum bölümünden yazarak diğer arkadaşlara yardımcı olabiliriz.

Cia ( Caller ) App Genelde Android işlemcilerde oldukça başarı , Arandığınızda kimin aradığı ekran’da görünüyor , IOS işlemcilerde telefon numarasını girdik den sonra sorgulama yapabiliyorsunuz. Böyle uygulamalarda genelde sıkıntı rehberdeki telefon numaralarınızı paylaşıma açtığınız için rehber’deki kişisel bilgileri paylaşmış oluyorsunuz. Bunu’da hatırlatmadan geçmeyelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın